Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za asystowanie i wsparcie prac projektowych w Segmencie Wody i Gazu lub w Segmencie Energetyki. Jest to szansa dla początkującego inżyniera, aby dołączyć do organizacji, gdzie czeka wyzwanie uczestniczenia w zaawansowanych technicznie przedsięwzięciach inwestycyjnych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci ostatniego semestru II stopnia studiów (inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewne),
• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• dobra znajomości obsługi aplikacji biurowych – MS Office,
• dobra komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie,
• umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
• znajomość obsługi programów branżowych (Profil Koordynator, Auto-Cad, Micro Station),
• mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

TRACTEBEL ENGINEERING S.A. jest międzynarodową firmą inżynieryjno – kons... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka