Asystent Projektanta w zakresie sieci i instalacji elektrycznych

Rensys Sp. z o.o.

60-853 POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Projektowanie sieci i instalacji elektrycznych, pozyskiwanie warunków technicznych i uzgadnianie projektów, tworzenie dokumentacji i uzyskiwanie decyzji o pozwoleniu na budowę, nadzór autorski nad budową sieci i instalacji elektrycznych, analizę techniczną i przygotowanie ofert technicznych

Wymagania

Wykształcenie wyższe, kierunek elektryczny, doświadczenie w projektowaniu sieci i instalacji elektrycznych, znajomość oprogramowania MS Windows, MS Office, biegła znajomość oprogramowania AUTO CAD, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego (minimum podstawowa)

Prezentacja firmy

Rensys sp. z o.o. to firma działająca w branży energetycznej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka