Asystent Projektanta - Technolog

Michael Page

Łubna, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Asystent Projektanta - Technolog. Potencjalny kandydat będzie pracował na rzecz krajów europejskich, takich jak Niemcy, Austria, kraje Benelux i Wielkiej Brytanii w dziedzinie rozwoju projektów.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta - wiodącego globalnego dostawcy specjalizującego się w zakresie bezpieczeństwa na budowie poszukujemy osób z wysoką motywacja, doświadczonych ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego na stanowisko: Asystent Projektanta - Technolog.

Opis stanowiska

  • Opracowanie i projektowanie rozwiązań deskowań i systemów wsporczych w fazie przetargu i realizacji
    międzynarodowych projektów budowlanych
  • Wykonywanie podstawowych obliczeń konstrukcyjnych dla zoptymalizowanych rozwiązań deskowań i systemów wsporczych
  • Doradztwo techniczne dla Działu Handlowego
  • Kontakt z klientami dla optymalnych i najbardziej opłacalnych rozwiązań
  • Współpraca z działami wewnętrznymi: działem Technicznym, Handlowym i Logistyki

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe budowlane (wskazane kierunki konstrukcyjne)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie. Język holenderski będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office. Znajomość systemu BIM będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w aplikacjach szalunkowych i systemów wsporczych
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespołach w międzynarodowym środowisku
  • Zdolność do samodzielnej pracy, planowanie i organizowanie
  • Zorientowanie na klienta
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w środowisku wielokulturowym
  • Intensywną naukę języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych
  • Wspólne aktywności sportowe i eventy
  • Współpraca z kreatywnym zespołem i w motywującej atmosferze
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łubna
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page