Asystent projektanta systemów grzewczych

KGP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Lider w budowie obiektów szklarniowych na całym świecie do swojego biura w Łodzi poszukuje

Asystenta projektanta systemów grzewczych

Praca na stanowisku obejmować będzie:

  • wykonywanie obliczeń systemów ogrzewania ,
  • wykonywanie rysunków do projektów w programie AutoCad
  • tworzenie zestawień materiałowych do projektowanych systemów.
  • tworzenie zestawień materiałowych.
  • wyszukiwanie dostawców
  • organizowanie dostaw urządzeń i materiałów na plac budowy

Wymagania:

  • Wykonywaniu obliczeń i rysunków do projektowanych instalacji HVAC.
  • Warunek konieczny: dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • dobra znajomość programu AutoCad

Prosimy o CV w języku angielskim

Oferujemy pracę w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.

Prezentacja firmy

Firma GAKON Horticultural Projects buduje obiekty szklarniowe na całym ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
okres próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis