Asystent Projektanta Systemów Elektrycznych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowym biurze projektowym w Gdańsku
  • Umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju oraz poszerzania kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Wykształcenie elektryczne
  • Biegła obsługa oprogramowania AutoCAD
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w planowaniu i projektowaniu komponentów w zakresie niskiego i średniego napięcia
  • Praca w programie AutoCAD
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby projektów
  • Udział w formie asysty w spotkaniach z Klientami
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials