Asystent Projektanta Sieci Sanitarnych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, pracowni projektowej z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym, biurowym i budynkach użyteczności publicznej, poszukujemy :

Asystent Projektanta Sieci SanitarnychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie sieci, przyłączy i urządzeń wodociągowych, kanalizacji ściekowej i deszczowej.
  • Opcjonalnie projektowanie przyłączy sieci ciepłowniczych.
  • Udział w naradach koordynacyjnych.
  • Uzgadnianie wykonywanej dokumentacji projektowej u gestorów sieci i w urzędach.
  • Nadzory na budowach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Inżynieria Środowiska.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 2-3 lata (wymagana samodzielność w projektowaniu).
  • Umiejętność projektowania urządzeń w zakresie sieci wodnokanalizacyjnych.
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie w tym AutoCAD.
  • Znajomość wytycznych MPWiK.
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu sieci ciepłowniczych.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, otwartość i zaangażowanie.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę bądź własna działalność gospodarcza.
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy (praca w centrum Warszawy).
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Niezbędne narzędzi pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.