Asystent projektanta /Projektant szklarni

KGP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Lider w budowie obiektów szklarniowych na całym świecie do swojego biura w Łodzi poszukuje absolwenta politechniki lub innej uczelni technicznej do wykonywania rysunków technicznych konstrukcji szklarni i instalacji na stanowisko

Projektant/Asystent Projektanta szklarni-

j. rosyjski

Wymagania:

  • znajomość programu Autocad
  • znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • ogólna wiedza techniczna
  • dokładność w wykonywaniu zadań, skrupulatność, odpowiedzialność, zaangażowanie, entuzjazm
  • umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
  • znajmość języka rosyjskiego stanowi dodatkowy atut

Oferujemy:

  • możliwość pracy w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży;
  • zdobycie doświadczenia w pracy na stanowisku asystenta projektanta szklarni;
  • wdrożenie do systemu pracy na wyspecjalizowanym stanowisku;
  • doskonałe warunki pracy;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;

Prezentacja firmy

Firma GAKON Horticultural Projects buduje obiekty szklarniowe na całym ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
umowa na okres próbny 3 miesiące, następnie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Architektura