ASYSTENT PROJEKTANTA, PROJEKTANT konstrukcji aluminiowych

Altro Projekt

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Asystentów Projektanta oraz Projektantów w Biurze Projektowym zajmującym się projektami technicznymi fasad (głównie konstrukcje aluminiowe oraz szklane).

W ramach wykonywanych obowiązków istnieje możliwość zdobywania praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień projektowych.

Wymagania

Student lub absolwent Inżynierii Lądowej.

Bardzo dobra znajomość auto-cad`a, obsługa programów wspomagających projektowanie: rm-win, robot.

Prezentacja firmy

Firma ALTRO PROJEKT jest biurem technicznego doradztwa fasadowego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Architektura