ASYSTENT PROJEKTANTA- PROJEKTANT INSTALACJI TECHNOLOGII OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW

Bio-Tech Sp. z o.o.

Nieporęt, 05-126, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Samodzielne projektowanie instalacji technologii oczyszczania ścieków

Oferujemy

- umowę o pracę w stabilnej firmie;
- atrakcyjne warunki zatrudnienia;
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń;
- ubezpieczenie grupowe;
- fundusz socjalny.

Wymagania

- wykształcenie wyższe - inżynieria środowiska
- min. 3- letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych (preferowane instalacje technologiczne oczyszczalni ścieków)
- samodzielność przy pracach projektowych, chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy
- znajomość programu: MS Office oraz AutoCAD
- odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, dokładność

Prezentacja firmy

Stabilna firma zajmująca się technologią oczyszczania ścieków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria