Asystent Projektanta Mostowego

IRP-Biuro Projektów Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowe biuro projektowe, zajmujące się projektowanie konstrukcji mostowych i budowli podzielnych poszukuje osoby na stanowisko asystent projektanta.
Zadaniem pracownika będzie przygotowywanie rysunków dla projektów budowlanych i wykonawczych, wykonywanie obliczeń statycznych, wykonywanie rysunków zbrojeniowych, rysowanie modeli trójwymiarowych obiektów mostowych.

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia doświadczenia przy projektowaniu dużych obiektów
mostowych i tuneli przy największych inwestycjach w Polsce i za granicą.
- Pracę w młodym, ambitnym zespole.
- Wyjazdy na teren budowy i zdobywanie doświadczenia z tym związanego.
- Pracę przy użyciu najnowszych instrumentów i oprogramowania.
- Rozwój i praktykę zawodową.
- Współpracę z doświadczonymi inżynierami.
- Doskonałą atmosferę w miejscu pracy.
- Umowę na czas nieokreślony

Wymagania

- znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office w stopniu min. średnim;
- ukończone studia inżynierskie o specjalności mostowej;
- wyższe wykształcenie;
- znajomość języka angielskiego w stopniu min. średnim;
- chęć nauki i rozwoju zawodowego;
- zaangażowanie, dokładność, sumienność i skrupulatność;
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

IRP Biuro Projektów sp. z o.o. to spółka świadcząca usługi projek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria