Asystent Projektanta Konstrukcji

BDF Projekt Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pasjonatów projektowania, dla których jest to także hobby, a nie tylko wykonywany zawód

Opis stanowiska i wymagania

  • wykonywanie rysunków, analiz i obliczeń konstrukcji w zakresie projektu budowlanego, wykonawczego i przetargowego (pod nadzorem uprawnionego konstruktora)
  • znajomość programów AutoCad, Revit, Robot, MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia
  • mile będzie widziane conajmniej roczne doświadczenie w projektowaniu
  • przede wszystkim chęć do pracy :)

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów konstrukcji budowlanych
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

BDF Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na Gocławiu, jest dynamicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura