Asystent projektanta konstrukcji

BDF Projekt Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BDF Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na Gocławiu, jest dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym zajmującym się wszelkiego rodzaju projektami z budownictwa mieszkaniowego, biurowego oraz handlowego. Na przestrzeni wielu lat działalności zrealizowaliśmy ponad 100 obiektów o powierzchni ponad miliona m2.

Poszukujemy Asystenta Projektanta Konstrukcji do stałej współpracy

Opis stanowiska i wymagania

  • wykonywanie rysunków i prac projektowych konstrukcji w zakresie projektu budowlanego, wykonawczego i przetargowego (pod nadzorem uprawnionego konstruktora)
  • przede wszystkim chęć do pracy :)
  • znajomość programów AutoCad, MsOffice
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu,

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • umowę o współpracy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikuj.

Prezentacja firmy

BDF Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na Gocławiu, jest dynamicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie