ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI

RCK Biuro Inżynierskie

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

RCK Biuro inżynierskie Sp. z o.o. jest biurem projektowym zajmującym się projektowaniem konstrukcji budowlanych i inżynierskich.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opracowywanie dokumentacji technicznych konstrukcji budowalnych.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków konstrukcyjnych w środowisku AutoCAD.
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania podstawowych zagadnień oraz problemów technicznych.
  • umiejętność wykonywania obliczeń statycznych.
  • znajomość norm projektowych PN i EN.
  • sumienność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność aktywnej pracy w zespole
  • dobra organizacja oraz samodyscyplina w pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programów Tekla Structures, Autodesk Revit Structure, Allplan Inżynieria (Nemetschek)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na czytanie oraz sporządzanie
  • dokumentacji technicznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przy międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą opcji "Aplikuj" lub na adres:

RCK Biuro Inżynierskie Sp. z o. o.

ul. Sikorskiego 39

61-536 Poznań

Numer referencyjny: APK-09-2017

Prosimy również o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

RCK jest niezależnym biurem inżynierskim, którego specjalizacją są konst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie