Asystent Projektanta Konstrukcji Stalowych Solid Works

HURTOSTAL 2 Sp. z o.o

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie rysunków wykonawczych na potrzeby produkcji na podstawie rysunków od klienta i innej niezbędnej dokumentacji,
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Ścisła współpraca z działem produkcji i działem handlowym,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Wymagane min 0.5 roku doświadczenia w projektowaniu konstrukcji stalowych,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego jak również programów typu AUTOCAD i SOLIDWORKS
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy;

Wymagania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Szanse na rozwój zawodowy wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;

Prezentacja firmy

Firma HurtoStal 2, działa w branży hutniczej, nieprzerwanie od 1993 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis