Asystent Projektanta Konstrukcji, Konstruktor

FS Projekt Sp. z o.o.

Lędziny k Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma FSPROJEKT jest pracownią projektową, firmą wykonawczą oraz inwestorem zastępczym. Realizujemy własne inwestycje budowlane.

Prowadzimy nadzory nad realizacją inwestycji w tym również na obiektach zabytkowych.

Szukam osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju Firmy. W zamian oferuję możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.

Aktualnie poszukuję osoby na następujące stanowisko:

KONSTRUKTOR, ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: Lędziny

Opis stanowiska:

  • · Uczestniczenie w procesie projektowania konstrukcji budowlanych,
  • · Uczestniczenie w procesie nadzorów inwestycyjnych i nadzorów autorskich
  • · Wykonywanie rysunków z wykorzystaniem technik komputerowych (AutoCad,)
  • · Wykonywanie obliczeń statyczno – wytrzymałościowych,
  • · Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej wykonawczej i warsztatowej,
  • · Współpraca z projektantami branżowymi oraz Inwestorem

Wymagania

  • · Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa (ewentualnie w trakcie studiów zaocznych),
  • · Ugruntowana, aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa,
  • · Znajomość zasad projektowania konstrukcji żelbetowych i stalowych
  • · Znajomość rysunku technicznego,
  • · Posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania (Robot, CadSIS RM-WIN, SPECBUD),
  • · Wykazywanie chęci stałego poszerzania posiadanej wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania,
  • · Dokładność i precyzja w projektowaniu dobra organizacja pracy własnej i rzetelne podejście do obowiązków,
  • · Odpowiedzialność oraz samodzielność w myśleniu i działaniu,
  • · Sprawne i szybkie wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych,
  • · Tolerancja na pracę pod presją czasu i stresu,
  • · Umiejętność pracy w zespole,

Prezentacja firmy

FSPROJEKT_PL <br/>Zespół projektowy składa się z architektów oraz projek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria