Asystent Projektanta Konstrukcji, Konstruktor

FS Projekt Sp. z o.o.

43-143 Ledziny, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma FSPROJEKT jest pracownią projektową. Realizujemy również własne inwestycje budowlane.

Prowadzimy nadzory nad realizacją inwestycji w tym również na obiektach zabytkowych.

Szukam osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju Firmy. W zamian oferuję możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.

Aktualnie poszukuję osoby na następujące stanowisko:

KONSTRUKTOR, ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH,

ARCHITEKT, ASYSTENT ARCHITEKTA

Miejsce pracy: Lędziny

Opis stanowiska:

·           Uczestniczenie w procesie projektowania konstrukcji budowlanych,

·           Uczestniczenie w procesie nadzorów inwestycyjnych i nadzorów autorskich

·           Wykonywanie rysunków z wykorzystaniem technik komputerowych (AutoCad,),

·           Wykonywanie obliczeń statyczno – wytrzymałościowych,

·           Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej wykonawczej i warsztatowej,

·           Współpraca z projektantami branżowymi oraz Inwestorem

Wymagania

Wymagania

·           Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa (ewentualnie w trakcie studiów zaocznych),

Ugruntowana, aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa,

·           Znajomość zasad projektowania konstrukcji żelbetowych i stalowych

·           Znajomość rysunku technicznego,

·           Posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania (CadSIS RM-WIN, SPECBUD),

·           Wykazywanie chęci stałego poszerzania posiadanej wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania,

·           Dokładność i precyzja w projektowaniu dobra organizacja pracy własnej i rzetelne podejście do obowiązków,

·           Odpowiedzialność oraz samodzielność w myśleniu i działaniu,

·           Sprawne i szybkie wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych,

·           Tolerancja na pracę pod presją czasu i stresu,

·           Umiejętność pracy w zespole,

Prezentacja firmy

FSPROJEKT_PL <br/>Zespół projektowy składa się z architektów oraz projek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura