Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Biuro Projektów Michalewski

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe z Wrocławia poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych.

Od kandydatów oczekujemy:
- ukończonych co najmniej studiów inżynierskich na kierunku budownictwo
- umiejętności dobrej obsługi komputera
- odpowiedzialności i dokładności

Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Zapewniamy:
- prace w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
- atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Cechy asystenta:
• komunikatywność
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność wyznaczenia terminów i ich dotrzymania
• chęć zdobywania wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Nasza pracowania specjalizuje się w wykonywaniu projektów konstrukcji żelbetowych. W chwili obecnej współpracujemy z wieloma biurami na terenie całej Europy.

Wykonujemy projekty związane z budownictwem:
- mieszkaniowym
- przemysłowym
- ogólnym

W historii działalności naszego biura wykonaliśmy liczne projekty dla znanych firm i korporacji, które z zadowoleniem wypowiadają się o zakończonej współpracy.

Biuro Projektów z siedzibą w Wałbrzychu i we Wrocławiu zajmuje się proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria