Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

TEGNE Consulting Engineers sp. z o.o. jest biurem projektowym wykonującym projekty konstrukcji w Polsce i Europie. W swoich szeregach skupiamy profesjonalistów, którzy od kilku lat wspólnie projektują obiekty na terenie Polski, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Niderlandów. Nasz zespół składa się z inżynierów doświadczonych w projektowaniu, wykonawstwie, doradztwie i zarządzaniu projektami budowlanymi od fazy wstępnej aż do oddania budynku do użytku.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: Poznań

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie kontrolnych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych i opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych w postaci rysunkowej,
  • tworzenie dokumentacji projektowych budowlanych, wykonawczych i powykonawczych,
  • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi,
  • zapewnienie realizacji projektów wg określonych standardów, zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • współpraca z projektantami branżowymi oraz inwestorem.

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie min. wyższe techniczne z zakresu budownictwa,
  • ugruntowana, aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość zasad projektowania konstrukcji żelbetowych i stalowych,
  • zaawansowana obsługa komputera w tym biegła znajomość programów Bricscad, Autodesk Robot Structural, RM-Win,
  • samodzielność w pracach projektowych, inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • doskonała organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
  • tolerancja na pracę pod presją czasu i stresu,
  • dodatkowy atut – doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie w zespole z inżynierami z wieloletnim polskim i zagranicznym doświadczeniem,
  • kontakt z projektami realizowanymi w kraju i za granicą,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i odbycia praktyki zawodowej do branżowych uprawnień dla asystentów,
  • dogodne warunki pracy w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Kontakt e-mailowy: praca.konstrukcja@tegne.pl

Prezentacja firmy

TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o. jest biurem projektowym wykonujący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura