Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

TEGNE Consulting Engineers sp. z o.o. jest istniejącym od 2010 roku prężnie rozwijającym się biurem projektowym wykonującym projekty zarówno w kraju jak i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Obowiązki

  • Wykonywanie kontrolnych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych i opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych w postaci rysunkowej,
  • tworzenie dokumentacji projektowych budowlanych, wykonawczych i powykonawczych,
  • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi,
  • zapewnienie realizacji projektów wg określonych standardów, zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • współpraca z projektantami branżowymi oraz inwestorem;

Wymagania

  • wykształcenie min. wyższe techniczne z zakresu budownictwa (ewentualnie w trakcie magisterskich studiów zaocznych),
  • ugruntowana, aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość zasad projektowania konstrukcji żelbetowych i stalowych,
  • zaawansowana obsługa komputera w tym biegła znajomość programów Bricscad, Autodesk Robot Structural, RM-Win,
  • samodzielność w pracach projektowych, inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • doskonała organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
  • tolerancja na pracę pod presją czasu i stresu,
  • dodatkowy atut – doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie w zespole z inżynierami z wieloletnim polskim i zagranicznym doświadczeniem,
  • kontakt z projektami realizowanymi w kraju i za granicą,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i odbycia praktyki zawodowej do branżowych uprawnień dla asystentów,
  • dogodne warunki pracy w miłej i przyjaznej atmosferze;

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o. jest biurem projektowym wykonujący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta