asystent projektanta konstrukcji budowlanych i inżynierskich

Pracownia Projektowa BUDVISION

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

zakres obowiązków:
1. wykonywanie rysunków konstrukcyjnych za pomocą programu AutoCAD + nakładka BIK
2. modelowanie konstrukcji za pomocą przestrzennych programów komputerowych RCAD (AutoCAD Structural Detailing) - Autodesk
3. obliczenia statyczne i wymiarowanie - Robot lub RM-WIN (mile widziana znajomość programów obliczeniowo-wymiarujących SCIA lub GRAITEC Advance Design)

docelowo samodzielne stanowisko

proszę o oferty tylko od osób po kierunku budownictwo, specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie, zamieszkałych w Poznaniu lub okolicach, po studiach na Politechnice

mile widziani absolwenci lub studenci V roku

Wymagania

1. bardzo dobra znajomość Auto CAD
2. dobra znajomość statyki i wymiarowania konstrukcji budowlanych i inżynierskich
3. dobra lub bardzo dobra znajomość programów obliczeniowych (statyka i wymiarowanie) Robot lub RM-WIN
4. podstawowa znajomość programów wspomagających rysowanie BIK, RCAD (AutoCAD Structural Detailing)
5. specjalność studiów: tylko konstrukcje budowlane i inżynierskie (także student V roku)

mile widziane:
- znajomość programów obliczeniowych (statyka i wymiarowanie) SCIA i/lub GRAITEC Advance Design
- znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)

konieczne:
1) chęć do pracy
2) chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
2) sumienność
3) umiejętność pracy jednoosobowej oraz w zespole

umowa na czas nieokreślony

Prezentacja firmy

Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych i Inzynierskich.<br/>Lokali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie