Asystent Projektanta Inżynier i Architekt

Krzysztof Polkowski Architektura Sp. j.

Warszawa, 01-678, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracownia projektowa zajmująca się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych, projektowaniem i nadzorowaniem budów. Poszukuje osób na stanowisko asystent projektanta.

Zakres Obowiązków:

• Uczestniczenie w realizacji dokumentacji projektowej;

• Obsługa programów do projektowania;

• Analiza możliwości technicznych rozwiązań projektowych;

• Aktywna współpraca z inwestorem oraz innymi pracownikami w zakresie projektów.

Wymagania

• Ukończone studia techniczne potwierdzone dyplomem inżyniera budownictwa i/lub inżyniera architekta;

• Biegła znajomość programów: Auto - Cad, pakietu MS Office;

• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych;

• Zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność, odpowiedzialność;

• Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

• Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

• Podstawowa znajomość Prawa Budowlanego;

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Firma KRZYSZTOF POLKOWSKI ARCHITEKTURA SP. J. zajmuje się kompleksową re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie