Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Wrocław, dolnośląskie

Pracownia Projektowa Bilan

Opis stanowiska pracy

Pracownia Projektowa BILAN poszukuje do pracy osób na następujące stanowisko:

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Wymagane:

  • samodzielność,
  • kreatywność,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji wewnętrznych,
  • znajomość pakietu Instal-Soft,
  • mile widziana znajomość programu Wentyle,

CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na adres mailowy.

Prezentacja firmy

Od 2000r działamy jako Pracownia Projektowa „BILAN”.

W tym czasie znacznemu... zwiększeniu uległo zatrudnienie – od 2 osób w latach 1994 – 2005 do 9 osób obecnie.

W tym czasie braliśmy udział przy realizacji wielu prestiżowych projektów, jak np. budynek Dworca Głównego PKP, remont Pałacu Raczyńskich w Rogalinie wraz z budynkami towarzyszącymi, i wiele innych.

W naszym profilu jest pełne spektrum instalacji i sieci sanitarnych – gazowych (w tym stacje gazowe I i II stopnia), wodnych, kanalizacyjnych, wentylacja i klimatyzacja.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie