Asystent Projektanta Instalacji Przeciwpożarowych

GW SPRINKLER Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma projektowo-wykonawcza poszukuje sumiennej oraz dyspozycyjnej osoby do pracy na stanowisku Asystenta Projektanta Instalacji Przeciwpożarowych.

Zadania:

  • Współpraca z projektantem (zespołem projektowym);
  • Tworzenie dokumentacji projektowej;
  • Opracowywanie zestawień materiałowych w zakresie wykonywanych projektów;
  • Udział w naradach  koordynacyjnych oraz projektowych.

Wymagania:

  • Absolwent lub student V roku Inżynierii Środowiska;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość programu autoCAD.

Oferowane warunki:

  • Umowa o pracę;
  • Możliwość rozwoju;
  • Praca w dynamicznym, młodym zespole.

Prezentacja firmy

CHARAKTERYSTYKA FIRMY GW SPRINKLER<br/><br/>1. Firma świadczy profesjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne