Asystent Projektanta Instalacji Niskoprądowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego kluczowego klienta - prężnie rozwijającej się firmy specjalizującej się w kompleksowym wykonawstwie instalacji teletechnicznych, automatyki budynkowej, BMS - szukamy ambitnej osoby na stanowisko:

Asystent Projektanta Instalacji NiskoprądowychMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wsparcie projektantów przy dokumentacji technicznej bezpośrednio na budowie.
  • Zgłaszanie poprawek do dokumentacji, po wcześniejszym ustaleniu z projektantem.
  • Wsparcie pozostałych pracowników przy realizacji projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe branżowe (wydziały elektryczne, elektrotechnika itp.)
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD (AutoCad, BricsCad itp.)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Zdolność analitycznego myślenia, spostrzegawczość.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność (5 dni w tygodniu, stała obecność na budowie)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego u lidera w branży.
  • Stałą współpracę, samodzielne projekty po zdobyciu doświadczenia (obecna budowa potrwa około rok)
  • Realizację ciekawych i ambitnych projektów.
  • Możliwość poszerzania kompetencji dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.