ASYSTENT PROJEKTANTA HVAC Trimble/Plancal Nova

TDEC GROUP Sp. z o.o.

32-050 Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Sporządzanie projektów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa pod nadzorem;
- Współpraca z zespołem.

Wymagania

- Znajomość programu Trimble Plancal NOVA;
- Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;
- Dobra znajomość instalacji HVAC;
- Wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynieria środowiska;
- Znajomość języka niemieckiego/angielskiego (szczególnie technicznego w obszarze HVAC);
- Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
- Odpowiedzialność i sumienność;
- Dyspozycyjność;
- Prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

- Znajomość programu Revit MEP;
- Znajomość programu AutoCAD MEP;
- Znajomość nakładek do AutoCAD-a.

Oferujemy:

- Stabilność zatrudnienia;
- Przyjazną atmosferę pracy;
- Możliwość rozwoju zawodowego przy wymagających projektach;
- Dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, pakiet MultiSport, ubezpieczenie na życie).

Sposób aplikowania:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych przez "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma TDEC oferuje usługi będące odpowiedzią na dynamicznie zmieniający ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria