Asystent projektanta - branża elektroenergetyczna

JAMP Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe JAMP Sp z o.o. - Oddział Warszawa, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności, poszukuje osób na stanowisko Asystenta Projektanta sieci elektroenergetycznych.

Opis stanowiska pracy:
Udział w wykonywaniu projektów sieci elektroenergetycznych.

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziana znajomość zasad projektowania sieci elektroenergetycznych
• Biegła znajomość środowiska AutoCAD
• Zdolność analitycznego myślenia
• Prawo jazdy kat. B
• Wykształcenie wyższe branżowe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w stabilnej firmie
• Ciekawą pracę przy zróżnicowanych projektach elektroenergetycznych
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Rozwój oraz możliwość zdobycia praktyki zawodowej potrzebnej do uprawnień
• Przyjazną atmosferę w młodym, profesjonalnym zespole

Informacje dodatkowe:
• Miejsce pracy: ODDZIAŁ WARSZAWA (Bemowo)
• Wymiar etatu: pełny etat
• Rodzaj umowy: umowa o pracę

Prezentacja firmy

Biuro projektów branża elektroenergetyczna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria