Asystent prawno-administracyjny - Warszawa , mazowieckie
od Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Asystent prawno-administracyjny

Miejsce pracy: Warszawa
1-26-53451
Wynagrodzenie: 4000 - 4500 PLN

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- sporządzanie standardowych pism na polecenie przełożonego
- przyjmowanie interesantów i udzielanie informacji telefonicznych
- prowadzenie akt osobowych
- weryfikowanie wniosków
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania:
Wymagania:
- wyższe wykształcenie (mile widziane prawnicze lub administracyjne)
- dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
- min.1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- zdolności analityczne

Korzyści:
- pakiet socjalny
- stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca w centrum Warszawy
- praca w prestiżowym miejscu z tradycjami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.