ASYSTENT / PRAKTYKANT do działu Audytu i Finansów

4Audyt Sp. z o.o.

Gdańsk k Sopot, Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem 4AUDYT sp. z o.o. poszukujemy

ASYSTENTÓW / PRAKTYKANTÓW

do działu Audytu i Finansów

Lokalizacja - Biuro Gdańsk

Profil kandydata:

Student IV, V roku studiów bądź absolwent studiów o specjalności: ekonomia, rachunkowość, finanse, finanse przedsiębiorstw z ACCA lub podobnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej wiedzy w zakresie rachunkowości;
  • Bardzo dobrej znajomości aplikacji pakietu Microsoft Office (w szczególności Microsoft Office Excel);
  • Dyspozycyjności;
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole;
  • Umiejętności analitycznych oraz organizacji czasu pracy;
  • Odpowiedzialności oraz zaangażowania;
  • Mile widziane doświadczenie w dziale audytu podmiotu upoważnionego do badań sprawozdań finansowych oraz rozpoczęte postepowanie kwalifikacyjne na biegłego rewidenta;
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Płatną praktykę z planowanym przedłużeniem umowy;
  • Możliwość ścisłej współpracy z konsultantami przy realizacji projektów dla kluczowych klientów z różnych branż;
  • Nabycie praktycznej wiedzy z zakresu audytu wspartej o wypracowaną metodologię;
  • Uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach prowadzonych przez ekspertów z 4AUDYT;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Prezentacja firmy

Tworzymy profesjonalny zespół biegłych rewidentów, którzy swoje d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse