ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Police, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0907

Obowiązki:

pomoc w transporcie środkami komunikacji w dotarciu i powrocie z miejsca zamieszkania do szkoły, uczelni, pracy, placówek zdrowia, na zajęcia rehabilitacyjne, instytucji publicznych i kulturalnych, pomoc w toalecie, ubieraniu, przyrządzaniu i spożywaniu posiłków, pomoc w czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego, wykonywaniu czynności dnia codziennego, przenoszenie osoby niepełnosprawnej np. z łóżka na wózek, znoszenie ze schodów, wnoszenie do samochodu, pomoc w zakupach, pomoc w załatwieniu spraw urzędowych, pomoc w utrzymaniu kontaktów towarzyskich oraz w komunikowaniu się z otoczeniem, pomoc w pisaniu pism, listów osobom niewidomym, bądźniezdolnych do samodzielnego pisania ręcznego czy komputerowego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • dobry stan zdrowia
  • biegła znajomość języka polskiego
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych
  • predyspozycje osobowościowe i fizyczne do pracy z osobami niepełnosprawnymi

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy: Szkolna 2, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy