Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Asystent nieruchomości gruntowych.

Poznań, wielkopolskie

AJ Nieruchomości

Opis stanowiska pracy

Dołącz do specjalistów z branży nieruchomości gruntowych i rynku pierwotnego.

AJ Nieruchomości szuka prawdziwego Gladiatora lub Gladiatorki! Osoby, która chce sporo osiągnąć na rynku nieruchomości. Działamy w oparciu o długoletnie doświadczenie, fachową wiedzę i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Pomyśl o swojej przyszłości i wyślij zgłoszenie.

TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowywanie dokumentacji nieruchomości,
  • Pomoc w pozyskiwaniu nieruchomości,
  • Organizacja i monitoring transakcji,
  • Obsługa stałych klientów,
  • Współpraca z zespołem specjalistów m.in. z zakresu architektury, geodezji i finansów.

ZAPEWNIAMY:

  • DUŻE WYNAGRODZENIE
  • PEŁNE wdrożenie,
  • Rozwiniętą bazę naszych stałych klientów,
  • podstawowe i specjalistyczne SZKOLENIA z dziedziny nieruchomości gruntowych i rynku deweloperskiego,
  • pracę w nowoczesnych WARUNKACH (biurowiec Nobel Tower),
  • ATMOSFERĘ wsparcia,
  • ŚNIADANIA poniedziałkowe,
  • ELASTYCZNY czas pracy pozwalający na dużą samodzielność.

REKRUTACJA

ETAP I

Wysłanie aplikacji.

ETAP II

Kontakt z wybranymi osobami i umównienia terminu spotkania.

ETAP III

Spotkanie. Dokładnie przedstawimy zasady współpracy, warunki wynagrodzenia, historię firmy oraz w jaki sposób będą wyglądały pierwsze dni. Przedstawimy ścieżkę kariery i kilka informacji o szkoleniach.

ETAP IV

Informacja zwrotna. Wszystkich kandydatów informujemy o wynikach rekrutacji.

Wymagania

Zapraszamy osoby, które :

  • Są kreatywne,
  • Są samodzielne,
  • Mają poczucie humoru,
  • Są pozytywnie nastawione do świata,
  • Wykazują determinację w realizacji celów,
  • Są zmotoryzowane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AJ Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

AJ Nieruchomości to miejsce z doskonałą atmosferą, gdzie pracują wspaniali, wartościowi... ludzie wykonujący z pełnym zaangażowaniem swoje obowiązki.
Nasza firma prezentuje bogate, ponad 11 letnie doświadczenie, skuteczny marketing oraz rozpoznawalną, silną markę.

Oferujemy wysokie wynagrodzenie, dzięki sprawdzonemu systemowi prowizyjnemu i motywacyjnemu. Miłą atmosferę i zgrany zespół tworzymy również dzięki częstym imprezom integracyjnym.

AJ Nieruchomości nie jest korporacją. W naszej firmie poznasz ludzi zaangażowanych w swoją pracę, pełnych pasji, pozytywnie nastawionych do świata. To ludzie, którzy uczestniczą w fachowych szkoleniach, piszą znane w Polsce blogi o nieruchomościach i biorą czynny udział w targach nieruchomości.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
1.200,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Nieruchomości , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja państwowa , Praca Praca dla studentów , Praca Obsługa klienta