Opis stanowiska pracy

Przedszkole językowe zatrudni Asystenta Nauczyciela, który wraz z Nauczycielem Wychowania Przedszkolnego będzie pracował z grupą dzieci - uczył, wychowywał i bawił :)
Kwalifikacje pedagogiczne oraz płynny angielski konieczny
Oferujemy przyjazną i twórczą atmosferę w pracy, pyszne i zdrowe posiłki dla personelu z naszej własnej kuchni, szkolenia dla kadry.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Kwalifikacje pedagogiczne (dowolna specjalizacja)
Płynna znajomość j. angielskiego
Doświadczenie w pracy z dziećmi lub w nauczaniu j. angielskiego
Odpowiedzialność, entuzjazm w działaniu, umiejętności komunikacyjne, kreatywność i pasja do pracy z dziećmi
Dodatkowe umiejetności - np. plastyczne, muzyczne, sportowe mile widziane

Prezentacja firmy

Junior to Przedszkole Językowe w Kątach Wrocławskich. Opiekujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Badania / Rozwój, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja