Asystent / Monter mechanik /Asystent/ ślusarz montażu

Work Service Express.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zadania na stanowisku:

• Odbiór instruktażu dziennego , dokumentacji technicznej materiału

• Wykonywanie czynności opisanych w dokumentacji tj. operacji ślusarskich

• Praca z narzędziami ręcznymi, szlifierkami , wiertarkami

• Montaż elementów, obróbka elementów

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe

• mile widziana znajomość rysunku technicznego

• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

• mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

• mile widziane uprawnienia na suwnicę z poziomu 0 oraz uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 - zmianowym

• stałe wynagrodzenie

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.