Asystent/Młodszy Specjalista

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

1. Obsługa administracyjna Departamentu Rozwoju Startupów, w szczególności:

- przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji kierowanej do departamentu,

- nadawanie korespondencji do wnioskodawców/beneficjentów i innych podmiotów.

2. Organizacja i obsługa spotkań organizowanych przez departament.

3. Przygotowywanie prezentacji, zestawień danych i zbiorczych informacji.

4. Udział w pracach komisji oceny projektów jako zastępca sekretarza.

5. Archiwizacja dokumentacji.

Wymagania:

1. Wykształcenie średnie.

2. Znajomość zagadnień z zakresu zasad funkcjonowania funduszy europejskich.

3. Znajomość ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020.

4. Znajomość aplikacji Excel na poziomie podstawowym.

5. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym przeprowadzanie krótkich rozmów telefonicznych.

6. Samodzielność w realizacji zadań.

7. Komunikatywność.

Oferujemy:

1. Umowę o pracę.

2. Atrakcyjne warunki zatrudnienia i rozwoju.

3. Przyjazne środowisko pracy.

* Oferta pracy tymczasowej