Asystent/Młodszy Specjalista w Departamencie Projektów Infrastrukturalnych

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/Młodszy Specjalista  w Departamencie Projektów Infrastrukturalnych

I. Główne obowiązki:

Prowadzenie sekretariatu zespołu (w zakresie zadań realizowanych przez zespół w ramach PORPW, POPW oraz POIG) w tym:

• prowadzenie obsługi administracyjnej DPI, w tym przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji kierowanej do DPI,

• kierowanie korespondencji do wnioskodawców / beneficjentów i innych podmiotów,

• prowadzenie ewidencji kadrowej w zakresie urlopów i nieobecności,

• organizacja i obsługa spotkań,

• prowadzenie archiwum dokumentów DPI,

• ewidencjonowanie obiegu dokumentów w DPI, w tym dokumentów dotyczących realizowanych projektów, przekazanych do archiwum zewnętrznego itp.,

• publikacja informacji nt. zadań DPI na stronach BIP i stronie DPI w Intranecie,

• udział w przygotowaniu dokumentów niezbędnych w procesie kontraktowania i wdrażania oraz ich aktualizacji do zmieniających się przepisów,

• udział w przygotowaniu danych i dokumentów na potrzeby sprawozdawczości, monitorowania i ewaluacji projektów,

• bieżące uzupełnianie i weryfikacja baz danych i systemów informatycznych danymi w zakresie realizowanych zadań, w tym wprowadzanie danych do systemu SL.

II. Wymagania konieczne:

Wykształcenie: minimum średnie;

Doświadczenie zawodowe min. 6 m-cy;

Znajomości zagadnień z zakresu obsługi sekretariatu;

Poziom znajomości języka obcego – angielski podstawowy;

Poziom obsługi programów komputerowych zaawansowany – Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);

III. Wymagania pożądane:

Wykształcenie wyższe;

Doświadczenie w pracy w administracji publicznej;

Podstawowa wiedza z zakresu projektów realizowanych z UE;

Doświadczenie w zakresie udziału / pomocy w kontraktowaniu / wdrażaniu programów / projektów;

Prawo jazdy kat. B (czynna umiejętność prowadzenia samochodów osobowych).

IV. Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wygodna lokalizacja miejsca pracy (centrum Warszawy)

Możliwość rozwoju w renomowanej instytucji o profilu finansowym

* Oferta pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).