ASYSTENT MECHANIKA - KONSTRUKTORA

NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Tworzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

- Wsparcie planowania produkcji i zakupów

- Nadzór nad procesami produkcji (t.j. nad wykonywaniem części i elementów, montażem). Dbanie o dokładność techniczną

- Projektowanie elementów maszyn i urządzeń

Wymagania

- Wykształcenie: studia techniczne na wydziale mechanicznym (ukończone lub w trakcie – zaoczne)

- Wiedza: podstawowa wiedza z zakresu konstruowania i wykonywania dokumentacji technicznej

- Pożądane cechy: pomysłowość, samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów, pozytywna

etyka pracy

- Doświadczenie zawodowe: mile widziane, ale nie wymagane

Oferujemy:

- Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Okęcie

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa zlecenie w okresie próbnym)

- Pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że administratorem danych jest NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji