ManpowerGroup Sp. z o.o.

Asystent Mechanik

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji z branży automotive
  • Transport pracowniczy z wielu miejscowości (Poręba, Zawiercie, Będzin, Dąbrowa, Sosnowiec, Bytom)
  • Elastyczny harmonogram pracy, dostosowany do zajęć na studiach
  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 20 PLN/ha na start
  • Szkolenia branżowe, dostęp do najnowszych technologii, udział w ciekawych projektach
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy po zakończeniu studiów
  • Referencje

Wymagania

  • Podstawowa umiejętność czytania i analizowania schematów pneumatycznych oraz hydraulicznych
  • Znajomość rysunku technicznego oraz programu AutoCAD
  • Dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na MS Excel
  • Komunikatywna znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Samodzielność w zdobywaniu wiedzy i rozwiązywaniu problemów, sumienność oraz dobra organizacja pracy
  • Motywacja do rozwoju swoich umiejętności technicznych i organizacyjnych
  • Chęć związania swojej przyszłości z zawodem Inżyniera Mechanika
  • Dodatkowym atutem będzie status studenta studiów dziennych na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub Automatyka i Robotyka

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Wsparcie dla Inżynierów Mechaników we wdrażaniu nowych projektów i usprawnianiu procesu technologicznego
  • Diagnostyka i usprawnianie układów mechaniki
  • Projektowanie 2D i 3D (AutoCAD, SolidWorks)
  • Udział w rozwoju procedur jakościowych
  • Dobieranie nowych elementów mechanicznych, zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne
  • Konserwacja i naprawa urządzeń mechanicznych
  • Aktualizacja i weryfikacja dokumentacji
  • technicznej oraz systemów zarządzania

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy