Asystent koordynatora projektu

F.H. Lotar 1 Sp. J.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie wywiadu z klientem oraz określanie jego potrzeb, negocjacje
  • Przygotowanie projektów pod zamówienie oraz ich wycena
  • Wykonywanie pomiarów dotyczących realizowanych projektów
  • Tworzenie szczegółowych projektów technicznych w programie projektowym (Corpus, SketchUp)
  • Monitorowanie realizacji zamówienia na etapie produkcji, magazynowania i montażu
  • Kontakt z dostawcami
  • Obsługa korespondencji
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Przejęcie obowiązków kierownika projektu podczas jego nieobecności.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia

Wymagania

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie minimum średnie
  • wyobraźnia przestrzenna
  • mile widziana znajomość programów: AutoCAD, SketchUp, Corpus, SolidWorks lub równoważnych
  • mile widziane doświadczenie w branży meblowej na takim samym lub podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

LTR1 to producent mebli sklepowych i biurowych. Działamy na terenie całe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi