Asystent Konstruktora Mechanika

JOBME S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla naszego Klienta, znanego producenta linii i maszyn produkcyjnych, powstających na zamówienie, w związku z rozwojem komponentów do zabudowy samochodów elektrycznych, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Asystent Konstruktora Mechanika.

Zadania:

• przygotowanie i weryfikacja dokumentacji
• dostosowanie rysunków wykonawczych do standardów europejskich
• rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych i inżynierskich
• sporządzanie list materiałowych
• dokonywanie uzgodnień technicznych z producentami komponentów

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn państwowej uczelni technicznej – studia dzienne
• znajomość programu inżynierskiego „Inventor”
• obsługa Auto CAD; pakiet Office
• prawo jazdy kat. B
• znajomość rysunku technicznego
• znajomość podstawowa mechaniki, pneumatyki
• znajomość j. angielskiego (komunikatywny)

Oferujemy:

• dostęp do najnowszych technologii w branży mechanicznej
• pracę w firmie ocenianej jako jedna z najlepszych na rynku
• umowę o pracę (okres próbny i wdrożenie)/ kolejna na czas nieokreślony
• atrakcyjne wynagrodzenie stałe
• system premii projektowych (procent od wartości projektu)
• pracę w młodym i zgranym zespole konstruktorów
• możliwość podróży i delegacji, w tym zagranicznych – max. 10% czasu pracy
• elastyczny czas pracy
• stabilność zatrudnienia i warunków pracy
• szkolenia i wiedzę praktyczną
• nowoczesny park maszyn i warsztat wykonawczy w zakładzie

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria