ASYSTENT KONSTRUKTORA/ASYSTENT ARCHITEKTA

P.P.U.H. "UNIGLOB" Spółka z o.o.

Zamość, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0458

Obowiązki:

praca przy komputerze, samodzielne wykonywanie pod kierunkiem projektanta koncepcji, projektów budowlanych, projektów aranżacji wnętrz, szczegółów, detali, opisów do opracowań projektowych, współpraca z branżami, prowadzenie spraw formalnych pod kierunkiem projektanta, sporządzanie inwentaryzacji obiektów budowlanych; wykształcenie wyższe, znajomość programu AutoCad, po okresie próbnym możliwość dalszego awansu
kontakt: tel. 693 882 014, 603 063 422 lub e-mail: emilia.kuhn@wp.pl

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Znajomość programu AutoCad

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy: Bydgoska 37 B, 89-200 Zamość, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: 21.03.2019 - 21.04.2019, Godziny : 08:00-14:00

Osoba do kontaktu: Emilia Kuhn-Zakurzewska

Telefon: 693 882 014

Email: emilia.kuhn@wp.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy