Envio Group Sp. z o.o.
ENVIO GROUP POLAND SP. Z O.O. SP. K. jest firmą spedycyjną organizującą transport towarów na terenie Europy oraz Azji.

Stawiamy na przejrzystość i wiarygodność, dlatego zdobyliśmy Certyfikat Rzetelności i cały czas uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Chętnie przestrzegamy jego zasad: dbałości nie tylko o zyski, ale przede wszystkim o poszanowanie klientów oraz pracowników.

Poszukujemy osoby do długoletniej współpracy, która chce związać się ze stabilnie rozwijającą się firmą, na stanowisku:

Asystent Klienta

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferujemy wszystkim:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • stabilną podstawę
  • wysokie wynagrodzenie premiowe
  • możliwość rozwoju i awansu
  • regularne szkolenia na najwyższym poziomie
  • atrakcyjne nagrody miesięczne
  • darmowa opieka medyczna
  • nowe i profesjonalne narzędzia pracy
  • darmowy dostęp do obiektów sportowych
  • dostęp do strefy gier i relaksu
  • prestiżowe wyjazdy integracyjne
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • wspaniałą atmosferę pracy

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie kontrahentów
  • utrzymywanie relacji
  • budowanie współpracy
  • negocjowanie ofert
  • nadzór dokumentów
  • kontrola usług

Potrzebujemy osób:

  • pozytywnych
  • komunikatywnych
  • energicznych
  • ambitnych
  • kreatywnych
  • punktualnych
  • wytrwałych

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na www.facebook.com/EnvioGroup
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze ZDJĘCIEM, w pliku w formacie PDF.