Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.
Oferta wyróżniona

Asystent Kierownika Sklepu

Gdańsk, pomorskie

CUBUS Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jak będzie wyglądała Twoja praca?

  • Będziesz wspierał kierownika w zarządzaniu zespołem i w realizacji zamierzonych celów
  • Twoim zadaniem będzie profesjonalna obsługa klienta
  • Będziesz zastępował kierownika sklepu podczas jego nieobecności
  • Zadbasz o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu
  • rabaty pracownicze
  • system premiowy

Marka Cubus jest jedną z największych sieci odzieżowych w Skandynawii. Posiada ponad 300... sklepów zlokalizowanych w pięciu krajach. Oferuje modne ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci – w przystępnych cenach. Cubus jest sklepem dla każdego, zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i płci.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie