Asystent Kierownika Eksportu Gliwice

Work-Point

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem Firmy dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko, dające możliwość zdobycia doświadczenia również osobom kończącym studia :

Numer referencyjny: AKE

Miejsce pracy: Gliwice (śląskie)
rodzaj pracy: umowa o pracę od zaraz

Zakres obowiązków:
- wsparcie kierownika eksportu
- obsługa zamówień klientów,
- utrzymywanie kontaktów handlowych,
- kontrola procesu realizacji zamówień,
- wystawianie i wysyłka faktur,
- przygotowanie i kontrola procesu wysyłki zamówień,
- prowadzenie bieżącej dokumentacji ,

Wymagania

Wymagania:
- biegła znajomość j. angielskiego
- mile widziana znajomość innych języków , ( francuski, niemiecki )
- znajomość obsługi komputera ( word, excel )
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- cierpliwość, zaangażowanie i umiejętność słuchania,
- zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

Oferujemy:
- ciekawą pracę , pełną wyzwań, w trybie stacjonarnym w godz. 8-16 ,
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o przyjaznej atmosferze oraz stabilnej i ugruntowanej pozycji
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje na zajmowanym stanowisku.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta