Gravet Consulting

Asystent/ka

Od: Gravet Consulting
Miejsce pracy: Luboń

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego od 1995 r.

Naszym klientem jest wiodące przedsiębiorstwo z branży usług przemysłowych, firma z kapitałem niemieckim, świadcząca usługi w całej Europie.

Poszukujemy ambitnej i samodzielnej osoby, która będzie zarządzać pracą administracyjną działu handlowego, na stanowisko:

Asystent/ka Dyrektora Handlowego z językiem niemieckim

Zakres zadań:

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Handlowym – m.in. prowadzenie kalendarza, umawianie i organizacja spotkań biznesowych, podróży służbowych, wsparcie w bieżących zadaniach
  • Organizacja pracy i obsługa biurowa Działu Handlowego
  • Nadzór nad dokumentacją Działu Handlowego
  • Kontakt z Kluczowymi Klientami firmy
  • Dbanie o komunikację wewnętrzną w Dziale Handlowym, koordynacja przepływu informacji w firmie
  • Uczestnictwo w spotkaniach Działu Handlowego
  • Zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną
  • Przygotowywanie dokumentów, raportów, tłumaczeń, analiz handlowych oraz dokumentów wewnętrznych zgodnie z wytycznymi Dyrektora Handlowego oraz pracowników Działu Handlowego

Oczekiwania wobec Kandydata/tki:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - asystenta/ki zarządu lub działu handlowego
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Word
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Umiejętność redagowania pism i prowadzenia korespondencji biznesowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników firmy
  • Prywatną opiekę medyczną, polisę na życie oraz kartę MultiSport
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Codzienny kontakt zawodowy z językiem niemieckim