Asystent/ka zespołu handlowego S-NET

S-Net Sp. z o.o.

KRAKÓW, 30-133, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Spółka S-NET, lider krakowskiego rynku telekomunikacyjnego w związku z dynamicznym rozwojem rozbudowuje struktury sprzedażowe. Aktualnie poszukujemy handlowców transakcyjnych, account managerów - opiekunów doradczych klienta jak również wsparcia sprzedaży i asystentów dla działu handlowego.

Spółka S-NET działa w ramach grupy, która reprezentuje S-NET BUDOWNICTWO, INTRINO SP. Z O.O., S-NET Cloud oraz podstawową działalność telekomunikacyjną B2B oferowaną przez S-NET Sp. Z o.o.

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie ofert i prezentacji dla Klientów
• Przygotowywanie umów dla Klientów
• Obsługa klientów transakcyjnych Spółek z grupy S-NET
• Wsparcie merytoryczne dla handlowców S-NET
• Zakup usług od zewnętrznych dostawców w celu realizacji umów podpisanych przez handlowców
• Archiwizacja dokumentów handlowych w systemach informatycznych Spółki

Mile widziane:
• Znajomość rynku telekomunikacyjnego
• Znajomość produktów i usług telekomunikacyjnych
• Dobry kontakt ze sprzętem IT
• Student/ka studiów wyższych (preferowane kierunki ekonomiczne, zarządzanie, marketing)

Oferujemy:
• Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju w strukturze firmy (pionowo oraz poziomo)

Wymagania

• Praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
• Dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność poniedziałek – piątek 9-17

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa