Asystent/ka Zarządu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach oraz odpowiedzialność za organizację biura.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjno-handlowa zlokalizowana w okolicach Nadarzyna.

Opis stanowiska

  • Kontrola zapasów materiałów biurowych oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami i kurierami,
  • Dbanie o porządek i estetykę biura,
  • Przygotowywanie podsumowań oraz monitorowanie realizacji wyznaczonych zadań,
  • Monitorowanie, odpowiadanie i przekazywanie kluczowych wiadomości,
  • Zarządzanie przepływem informacji,
  • Zbieranie danych, tworzenie i aktualizacja wewnętrznych raportów,
  • Wsparcie procesów kadrowych,
  • Organizowanie eventów wewnętrznych,
  • Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Opracowywanie i zatwierdzanie prezentacji oraz komunikatów,
  • Realizacja dodatkowych zadań wnikających z bieżących potrzeb

Profil kandydata

  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znakomite umiejętności organizacyjne i zorientowanie na szczegóły,
  • Wysoki poziom uczciwości i dyskrecji,
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta sportowa),
  • Kawę (z ekspresu, rozpuszczalną, sypaną, zbożową), herbatę (we wszystkich kolorach, klasyczną i owocową), kakao, owoce
  • Fantastyczne środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page