ManpowerGroup Sp. z o.o.

Asystent/ka zarządu

Miejsce pracy: Łódź

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany pakiet socjalny oraz benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zadania:

  • Wspieranie Zarządu w realizacji codziennych obowiązków
  • Organizacja i obsługa spotkań
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonych
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i tłumaczeń
  • Przygotowanie dokumentów i materiałów na spotkania oraz wyjazdy przełożonych
  • Organizacja pozostałych spraw bieżących

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy