Asystent/ka Zarządu

ESC S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik, którego zatrudnimy odpowiedzialny będzie za wsparcie Zarządu oraz działu handlowego firmy w pracach administracyjnych, marketingowych oraz kontaktach z partnerami i klientami.

Zakres obowiązków:

• Wsparcie organizacyjne oraz administracyjne pracy Zarządu

• Przygotowanie dokumentacji i informacji na potrzeby Zarządu

• Wsparcie prac marketingowych m.in.:

o edycja stron internetowych firmy

o prowadzenie fanpag’y

• Kontakt z klientami oraz współpracownikami firmy:

• umawianie spotkań

• prowadzenie korespondencji

• dbanie o grafik wykonywanych zleceń

• fakturowanie klientów

• Udział w spotkaniach handlowych i biznesowych

• Organizacja spotkań oraz podróży służbowych

• Nadzór nad dokumentacją księgową i sprawami finansowymi

• Nadzór nad gospodarką magazynową w zakresie przyjęć i rozdysponowania towarów

• Udział w projektach związanych z pozyskiwaniem dotacji UE oraz ich koordynacja.

• Koordynacja projektów dotacyjnych dla trzeciego sektora (organizacje pozarządowe).

• Koordynowanie współpracy pomiędzy podmiotami współpracującymi z Prezesem Zarządu (Fundacja i Stowarzyszenia)

• W ramach prac związanych z pozyskiwaniem środków dotacyjnych

o tworzenie budżetu projektu,

o wyszukiwanie i zbieranie informacji na temat konkursów,

o analiza i monitoring rynku,

Wymagania

• Inicjatywa, zaangażowanie w pracę oraz otwartość na nowe doświadczenia

• Zdolności interpersonalne oraz łatwości nawiązywania kontaktów

• Biegła umiejętność obsługi komputera, w szczególności programów MS Excel, MS Word, MS Power Point, Outlook,

• Elastyczność i dyspozycyjność

• Umiejętności redagowania pism, dokumentów itp.

• Doświadczenie w pracy biurowej

• Znajomości języka angielskiego,

• Zaangażowania w wykonywaną pracę,

• Umiejętności pracy pod presją czasu,

• Prawo jazdy

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

• Dla osoby kreatywnej i samodzielnej możliwość progresu wynagrodzenia

Prezentacja firmy

ESC SA działa od 1992 roku. <br/> <br/>Przedmiotem działalności ESC S.A.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Marketing / PR / Social Media