Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

Asystent/ka Zarządu - z j. rosyjskim

Łódź, łódzkie

Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania

  • administracyjne wsparcie Zarządu w pracach bieżących
  • organizacja i obsługa spotkań
  • obsługa sekretariatu
  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
  • przygotowywanie pism oraz sporządzanie zarządzeń
  • przygotowanie dokumentów oraz organizowanie zagranicznych wyjazdów
  • obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • zdolności organizacyjne
  • komunikatywność
  • skrupulatność, terminowość, samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • telefon służbowy

Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla... przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego. Działamy zarówno w obszarze pierwszego montażu (OEM), jak i na rynku części zamiennych.

W naszej firmie pracują najlepsi specjaliści, którzy łącząc swoją wiedzę i doświadczenie, pracują na wspólny sukces. Praca zespołowa jest naszym priorytetem, a nadrzędnym celem zadowolenie Klienta.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Obsługa klienta , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja