Asystent/ka Zarządu - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy w branży technicznej, poszukujemy:

Asystent/ka ZarząduMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja bieżących spraw Zarządu i firmy,
  • Organizacja pracy Sekretariatu/Recepcji
  • Współpraca z poszczególnymi działami w Firmie,
  • Organizacja podróży służbowych, spotkań biznesowych, obsługa gości, itp.,
  • Nadzór nad efektywnym przepływem informacji i dokumentów w Firmie,
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, spożywcze, itp.,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Wystawianie faktur, współpraca z działem księgowości i kadrami,
  • Obsługa dokumentów dotacyjnych,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi – dostawcami, serwisem sprzątającym, firmami obługującymi budynek i teren firmy,
  • Prowadzenie książki budynku i organizacja wymaganych przeglądów,
  • Administrowanie ewidencji odpadów,
  • Dbałość o porządek w firmie.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, inicjatywa, przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy,
  • Nienaganna prezencja oraz wysoki poziom kultury osobistej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do wakacji,
  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,
  • Premia kwartalna.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.