Asystent/ka Zarządu / Office Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - dużej grupy kapitałowej notowanej na GPW poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Zarządu / Office ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa asystencko-sekretarska Członka Zarządu
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Organizowanie i koordynowanie spotkań
  • Prowadzenie korespondencji w jęz. polskim i angielskim
  • Sporządzanie raportów i prezentacji biznesowych
  • Przygotowanie dokumentacji formalnej Spółki
  • Obsługa wyjazdów służbowych
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Koordynacja pracy Recepcji

Wymagania:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość programów MS Office
  • Doskonała organizacja, planowanie i umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Kultura osobista, samodzielność i komunikatywność
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Pracę w dużej grupie kapitałowej w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne, atrakcyjne biuro zlokalizowane w Wilanowie
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Przyjazne środowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.